Polaznici

Polaznici prve generacije UN Akademije – Ujedinjeni narodi i sigurnosna pitanja

Čajko Kovačić Antonija
Filipović Silvija
Funduk Marina
Glavan Martina
Horvat Maja
Kapić Jan
Kornfein Iva
Kosor Maja
Krizman Martina
Kuntić Dario
Lazić Mia
Marković Ana
Matoković Matija
Obućina Vedran
Pavlić Ana
Perleta Jelena
Petrak Miljenko
Pijević Marko
Rakić Neno
Sajfert Juraj
Salaj Tijana
Sandić Srđan
Sokolar Igor
Zgurić Borna
Žganec Dominik

Polaznici druge generacije UN Akademije – Ujedinjeni narodi i klimatske promjene

Banovac, Ksenija
Beroš, Marin
Bizjak, Darko
Čarnohorski, Ida
Čvrljak, Saša
Ćorluka, Anita
Dašić, Jelena
Đipalo, Sabina
Kečkeš, Alan
Krajačić, Martina
Krivak, Ana
Ležaić, Kristijan
Londero, Silvija
Malenica, Marta
Maras Juričić, Rašeljka
Mešanović, Elvir
Pavlic, Rujana
Pekica, Petra
Pirija Benaković, Ana
Pranjić, Rajan
Radojević, Petra
Smokvina, Marko
Spahić, Amir
Šarlija, Marin
Živčić, Ivana

Polaznici treće generacije UN Akademije – Ujedinjeni narodi i međunarodni financijski sustav

Bohač, Tihana
Bratić, Vjekoslav
Buljan, Ana
Čokrlić, Ana
Domjanović, Lana
Dragičević Veličković, Ivana
Jolić, Tvrtko
Jurčević, Iva
Krajnović, Marko
Lučić, Miho
Mandić, Stjepan
Manojlović, Ognjenka
Marinović, Ana
Martačić, Davor
Menđušić Škugor, Ema
Mirković, Natalia
Molnar, Mirta
Nikolić, Dragan
Petrašević, Tunjica
Petrić, Mihael
Račić, Tina
Radityja Ležaić, Anastasya
Simčić, Karmen
Sjauš, Petra
Tafra, Tamara
Younis, Lejla

Polaznici četvrte generacije UN Akademije – Ujedinjeni narodi, međunarodne organizacije i ljudska prava

Andrić Petra
Bandalo Ana
Brnardić Sunčica
Čokešić Mirela
Đukić Ana
El-Sayed Iman
Filipović Vladimir
Grubić Aleksandra
Ivić Zdravko
Likan Vedrana
Lučić Ante
Mičik Lorena
Nagy Ivan
Opačak Suzana
Pavlov Ante
Puhovski Tamara
Roginek Igor
Skazlić Ivana
Suknaić Monika
Šimatić Elena
Škugor Ante
Viljac Franka
Vinković Zoran
Vuković Hrvoje
Zgrabljić Igor
Žagar Marina

Polaznici pete generacije UN Akademije – Ujedinjeni narodi i Europska unija

Aliti Besim
Andrić Katarina
Antunović Marijana
Belani Hrvoje
Blažeković Helena
Borković Nenad
Buzar Stipe
Dukić Petar
Erceg Antonio
Glasnović Ivica
Grbić Emir
Hranilović Nenad
Jularić Jelena
Jurčević Ružica
Knezović Dominik
Koričić Željka
Krivić Doroteja
Lađarević Stela
Lamešić Ankica
Maček Ivana
Matanović Ivan
Milas Ante
Novosel Gordana
Pahlić Riki
Petrušić Kristina
Pušonjić Ivana
Racetin Andrea
Richtermoc Maja
Šabić Ana
Šutalo Marina
Tahiri Alen
Vipauc Marin

Polaznici šeste generacije UN Akademije – Ujedinjeni narodi i energetska sigurnost

Barun Ivo
Bedeniković Ivan
Boko Marko
Bošnjak Matea
Čakarun Maja
Dolenec Lana
Eppert Matija
Gluhak Iva
Grgurev Ivana
Jelavić Vinka
Jurić Josip
Kraljević Barbara
Leko Tomislav
Lončar Karlo
Matković Maša
Matosović Marko
Miloloža Matea
Mintas Ivan
Mitak Martina
Naranđa Ela
Pavlin Pamela
Penava Mateja
Petrić Davor
Ressler Karlo
Rihtarić Apolonija
Ryznar Hrvoje
Šarčević Dean
Štajcer Ivana
Šutalo Ivor
Terzić Nermina
Žižić Josipa

Polaznici sedme generacije UN Akademije – Ujedinjeni narodi i ravnopravnost spolova

Bogutovac Dubravka
Bosak Martina
Buljan Ivan
Breitenfeld Hana Ivana
Čepo Dario
Furlić Josip
Gregurić Petar
Hamitaj Giulian
Hećimović Davor
Ignac Luka
Jerković Dijana
Jurić Martina
Konjević Andrea
Kostić Ariana
Kovač Filip
Krajnović Tihana
Kraljić Leonardo
Kundid Lucija
Ledinski Ivan
Markek Paola
Maskalan Ana
Matanić Alen
Mijić Petra
Naglić Filip
Novak Kuzman
Perić Tajana
Rašković Slaven
Rengel Anita
Runje Leon
Sartori Željka
Trubić Tea
Željko Darija